Dňa 28. mája sa brány našej školy premenili na jedno veľké kráľovstvo zábavy. Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sme pre našich žiakov pripravili deň plný prekvapení, na ktorý budú určite ešte dlho spomínať.
Hoci oficiálny sviatok patrí deťom až o pár dní neskôr, my sme oslavy odštartovali v predstihu, aby sme spoločne zažili nezabudnuteľné dopoludnie bez tradičného skúšania a školských lavíc.
Žiadna poriadna oslava sa nezaobíde bez odmien. Za svoje skvelé výkony a neutíchajúce nadšenie dostali všetci sladkú pozornosť. Najväčšou odmenou však boli rozžiarené detské oči a úsmevy, ktoré svietili na všetky strany.
Tento deň opäť ukázal, akú skvelú a súdržnú komunitu na škole máme. Sme nesmierne radi, že sme našim žiakom mohli darovať deň plný bezstarostnej radosti, ktorý si plnými dúškami užili.
Ďakujem pani vychovávateľkám za úžasné popoludnie a zorganizovanie nádhernej kvetinkovej párty pre deti v ŠKD. Vaša snaha a nadšenie urobili deťom v družine obrovskú radosť.“ Zároveň chcem poďakovať pani učiteľkám za prípravu bufetu pre deti a rade rodičov za skvelú spoluprácu. „Prajeme všetkým detičkám, nielen v tento Deň detí, ale po všetky dni, aby mali šťastné a spokojné detstvo a aby boli milované.“
PaedDr.Iveta Ondikova
riaditeľka školy